Say hi to my new brand fedora laptop

I fed up with ubuntu 9.10. I got many problems, everytime linux have problems but they change the policies. Ubuntu makers don't care about people following them. Changing a policy makes many confusion, many thing are build upon customs. What I come across is I want to kill X. Every one knows ctrl+alt+backspace kills, but ubuntu maker thoght to change. Guess what, I couldn't find form many tries, ctrl+sysRq+K. New comers can guess to hit ctrl+alt+backspace accidentally and lose data. But I'm a programer and cant handle X hang.
Most probably hang is caused by temperature alarm, warnings fill kern.log at a .01 warn per sec. I guess they only fixed trivial cause When I hit 90degrees system cant handle anything, until I restart the whole sys.
God damn ubuntu.

Artık ubuntu tak etmeye başladı.
Cpu sıcaklık bi yere vurunca durmak bilmiyor, ve sistem çok yavaşlıyor. Baktığımda 9.10 için sıcaklıkla ilgili sorun olduğunu gördüm normalde kern.log 'a sürekli amanın çok sıcak iletileri gidiyomuş ve bu durmuyormuş.
Şimdi yazdıkalrımı 10 sn sonra okurken bu işletim sisteminde çalışmamın olanaksız olduğunu düşünüyorum.
Adamlar o kadar terbiyesiz ki ctrl+alt+backspace'i bile kaldırmışlar. Neden birileri bu tuş kombinasyonuna yanlışlıkla basıp sistemleri kapanmasın diye. Ulan it, mondofol ya sistemleri kitlenenler ne yapacak. Kıçından uydurduğun kapatma kombinasyonunu nerden bulcam ben internete girmeden.
Tahminim adamların bu terperature bug'unu sadece göstermekten kaldırdıkları yönünde.
Nerde o eski kde3.5'im dedim ya. Amarok'da yok. Yani eyecandy diye şekerle kandırıldık. Ben kanma niyetim yok da işte bunların eline düştük.
Ha bide artık sistemler başka türlü başlayacakmış
nerde görülmüş sudo restart apache2 dendiği. Her yıl sistemin temelleri tümden değişşecekse nasıl bir kollektif varlık oluşturulabilir. Yeni dökümanlar geliştirmek zorunlu tutulcak. Ah ondan sonra yazabiliolarmı kıçlarından. Akşam içip sabah mahmurluğuyla tuvalete gittiklerinde yazıyolar ellam sanki tuvalet kaadına çizmişler bize sunmuşlar.
Kdecilere bide gnome mantığı 20 opsiyon var mı, bunun 2'sini gösterelim dir. Hep böyle oldu. Basitlik. E 18opsiyonun doğru olduğunu nerden bilcez. Ben tıklarım. Kde compiz heyecanıyla eyecandy görünümlere prim vercekse ne işe yarar ya. KDE'nin rengi farklı mı yani gnome'dan sadece. Yok gördüm ben kde 4'ü önce den de tahmin ettiydim de rahatım iyiydi 3.5'de.

Alın göndercem size koca bi kına. 90derecede fırınlanmış işlemcimle.

Similar

 • Neden bu sayfalar? -

  Neden bu sayfalar?

  Askere gideceğim şu günlerde böyle bir site fikri kendiliğinden gelmedi. Bro-Ersin'in gunaz.tv için bişyler kasmasını beklerken kendiliğinden kuruldu.

 • oteller tatil - yazın yapacak çok şey var -

  oteller tatil - yazın yapacak çok şey var

  I've been hired for metglobal, owner of otel.com and tatil.com. Also owns many other sites, that sells booking for the hotels. Minority things for the tours and flights.

 • Bitti askerlik -

  Bitti askerlik

  Gerçekten askeri farklı kafamızda canlandırıyormuşuz. Hiç bilmezdim böyle olacağını. Aslında sadece asker de değildim en sivile karışan kısmındaydım, Jandarma oldum.

 • Türk SKi askeri -

  Türk SKi askeri

  Tagged:  

  Bakamadım sonuçlara. Korku değil, bilmeme isteği mi?
  Bakamadım siteye. Giremedim elim varmadı.
  Heyecan değil, kötü bişy mi ki?
  Sonuçta bilindik yerler var
  Bilinmedik yerler de