Neden bu sayfalar?

Yokluk

Askere gideceğim şu günlerde böyle bir site fikri kendiliğinden gelmedi. Bro-Ersin'in gunaz.tv için bişyler kasmasını beklerken kendiliğinden kuruldu. Experimentlerimi ve eğzersizlerimi burada yapam dedim. Ve Tabiki geçmişten kalmış şeyleri listeleyem.
Zamanında çok foto çekinmişim. Kardeşimin bilgisayarında taşıma işlemi sırasında hatırladım. Evet zaman hızlı akıyo artık. Geçmiş gerçekten geçiyo ve bişeyleri artık 10 yıl önceydi diye tarihlendiriyorum.
Bişeylerin zamanı geldi, ama bunun adı değişim değil. Değişim, bir kurtçuğun artık beni yiyecek olarak görmesiyle başlayacak. Daha değişime zaman var, hayatımın çocukluğunu yaşayım yaf :D

Similar

 • Neden bu sayfalar? -

  Neden bu sayfalar?

  Askere gideceğim şu günlerde böyle bir site fikri kendiliğinden gelmedi. Bro-Ersin'in gunaz.tv için bişyler kasmasını beklerken kendiliğinden kuruldu.

 • oteller tatil - yazın yapacak çok şey var -

  oteller tatil - yazın yapacak çok şey var

  I've been hired for metglobal, owner of otel.com and tatil.com. Also owns many other sites, that sells booking for the hotels. Minority things for the tours and flights.

 • Bitti askerlik -

  Bitti askerlik

  Gerçekten askeri farklı kafamızda canlandırıyormuşuz. Hiç bilmezdim böyle olacağını. Aslında sadece asker de değildim en sivile karışan kısmındaydım, Jandarma oldum.

 • Türk SKi askeri -

  Türk SKi askeri

  Tagged:  

  Bakamadım sonuçlara. Korku değil, bilmeme isteği mi?
  Bakamadım siteye. Giremedim elim varmadı.
  Heyecan değil, kötü bişy mi ki?
  Sonuçta bilindik yerler var
  Bilinmedik yerler de