Albaraka İnternet Bankacılığı

Albaraka türk'ün internet bankacılığı sayfasını açtığımda süprizle karşılaştım. İnternet bankacılığı sayfasından çok explorer kullanın sayfası oldu benim için. Bilgiişlem Departmanına gönderdiğim mail burada:

Merhaba,
bugün bir süprizle karşılaştım. Internet Bankacılığını kullanmak için explorer kullanmam gerektiği yazıyor, giriş yaptığım sayfada. Fakat ben linux kullanıyorum, dolayısı ile chrome, firefox, konqueror, links, opera dışında bir tarayıcı kullanmam olanaklı değil.

sisteminizi kullanabilmem için ne önerirsiniz?
Aklıma gelen çözümler, wine üzerinde kaçak olarak explorer kulanmak, firefox'a eklenti kurup sisteminizin explorer sanmasını sağlamak, arkadaşımın kişisel bilgisayarını kullanmayı rica etmek, internet kafe bulup kullanmak, sisteminizden bu engeli kaldırmanızı beklemek.

Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Similar

 • Neden bu sayfalar? -

  Neden bu sayfalar?

  Askere gideceğim şu günlerde böyle bir site fikri kendiliğinden gelmedi. Bro-Ersin'in gunaz.tv için bişyler kasmasını beklerken kendiliğinden kuruldu.

 • oteller tatil - yazın yapacak çok şey var -

  oteller tatil - yazın yapacak çok şey var

  I've been hired for metglobal, owner of otel.com and tatil.com. Also owns many other sites, that sells booking for the hotels. Minority things for the tours and flights.

 • Bitti askerlik -

  Bitti askerlik

  Gerçekten askeri farklı kafamızda canlandırıyormuşuz. Hiç bilmezdim böyle olacağını. Aslında sadece asker de değildim en sivile karışan kısmındaydım, Jandarma oldum.

 • Türk SKi askeri -

  Türk SKi askeri

  Tagged:  

  Bakamadım sonuçlara. Korku değil, bilmeme isteği mi?
  Bakamadım siteye. Giremedim elim varmadı.
  Heyecan değil, kötü bişy mi ki?
  Sonuçta bilindik yerler var
  Bilinmedik yerler de