GoDaddy'den hesap almak

Tagged:  

Gördüğüm en kötü hosting GoDaddy olmalı. Bu kadar reklamla ve müşteriye bişey satma reklamıyla dolu bir panel görmedim. Tanrım o ne ya her yerden bişy çıkıyo, bunu al, registered trademarked, indirimler, %20 kazançlar derken kayboluyo insan. Bana ne bütün bunlardan ya, sadece bi sql dosyası yüklicem :), şifre alcam vb. bir hosting firmasından beklenilcek minik işlerim var benim, size önemsiz gelse de bi gözümün önüne koyun ya. Tüm bunlar meğer bi menüye sıkıştırılmış.

Br de secureserver.net, hostingmanager, idp.godaddy.com, mya.godaddy.com, p3slhsccweb.secureserver.net bu ne ya, sayfalar arasında nasıl uçuluyo, beyaz ekran nedir.

Similar

 • Neden bu sayfalar? -

  Neden bu sayfalar?

  Askere gideceğim şu günlerde böyle bir site fikri kendiliğinden gelmedi. Bro-Ersin'in gunaz.tv için bişyler kasmasını beklerken kendiliğinden kuruldu.

 • oteller tatil - yazın yapacak çok şey var -

  oteller tatil - yazın yapacak çok şey var

  I've been hired for metglobal, owner of otel.com and tatil.com. Also owns many other sites, that sells booking for the hotels. Minority things for the tours and flights.

 • Bitti askerlik -

  Bitti askerlik

  Gerçekten askeri farklı kafamızda canlandırıyormuşuz. Hiç bilmezdim böyle olacağını. Aslında sadece asker de değildim en sivile karışan kısmındaydım, Jandarma oldum.

 • Türk SKi askeri -

  Türk SKi askeri

  Tagged:  

  Bakamadım sonuçlara. Korku değil, bilmeme isteği mi?
  Bakamadım siteye. Giremedim elim varmadı.
  Heyecan değil, kötü bişy mi ki?
  Sonuçta bilindik yerler var
  Bilinmedik yerler de